Rejestracja

Korzyści z posiadania konta w sklepie Anellokids:

brak konieczności ponownego wprowadzania danych przy kolejnych zakupach

możliwość otrzymywania indywidualnych rabatów i kuponów promocyjnych

Dowiedz się więcej »

możesz wprowadzac poprawki w zamówieniu (zanim zostanie wysłane)

masz dostęp do historii zakupów

Utwórz nowe konto

* * * * * * * * * * Wszystkie pola w formularzu są wymagane.

Dane do wysyłki

* * * * * Nie zaznaczaj pola jeśli chcesz otrzymać paragon

Akceptuję regulamin sklepu Anellokids.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu założenia konta Klienta i realizacji zamówień. Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia.Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia założenie konta i realizację zamówień.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie poprzez email/sms informacji o promocjach i nowościach pojawiających się w naszym sklepie. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą elektronicznych środków komunikacji może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem danych jest Anellokids z siedzibą w Chrzanowie ul. Trzebińska 40, 32-500 Chrzanów. Dane osobowe przekazywane są podmiotom współpracującym przy organizacji akcji tj.: Agencji Reklamowej PoProstu Sp. z o.o. z siedzibą w Libertowie przy ul. Zgodnej 48, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000379146. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są w celu organizacji akcji oraz w innych celach marketingowych. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.