FAQ

Skorzystałam/em z opcji "przypomnij hasło" i nie dotarł do mnie żaden mail. Co mam zrobić?

Przede wszystkim sprawdź folder spam - w wielu przypadkach automatycznie generowane maile niestety trafiają do niego zamiast do skrzynki odbiorczej.

Jeżeli nie znajdziesz maila z przypomnieniem hasła w spamie - prosimy o kontakt w godzinach pracy sklepu, postaramy się pomóc.  Ze względu na ochronę Twoich danych, nie widzimy Twojego hasła i nie możemy go edytować, ale możemy pomóc Ci odzyskać dostęp do konta lub zgłosimy problem informatykowi.

Czym jest system płatności online e-service ?


E-service, podobnie jak np. PayU lub Przelewy24, to platforma pośrednicząca w transakcjach finansowych między Kupującym a Sprzedawcą. W ten sposób Sprzedawca w ciągu kilku minut otrzymuje potwierdzenie, że zamówienie zostało zapłacone i może o wiele szybciej przystąpić do jego realizacji.

Wybrałem/łam płatność online, jednakże nie dokończyłem/am transakcji płatności w systemie e-service. Czy mogę w inny sposób dokonać płatności?


Tak, możesz wymaganą kwotę za zamówienie przelać bezpośrednio na nasz numer konta. Pamiętaj, iż bank zazwyczaj potrzebuje na zaksięgowanie Twojej wpłaty na naszym koncie około 1-2 dni roboczych, co spowoduje nieznaczne wydłużenie terminu realizacji wysyłki.

Wybrałem/am opcje płatności: przelew bankowy. Ile mam czasu na uregulowanie płatności?

Termin płatności w tym przypadku wynosi 5 dni. Po upływie powyższego terminu, Anellokids skontaktuje się z Klientem celem powiadomienia o możliwości uiszczenia płatności w dodatkowym 3 dniowym terminie. Nieuiszczenie płatności, pomimo upływu wyznaczonego dodatkowego terminu, jest warunkiem rozwiązującym umowę sprzedaży Produktów. Klient może również we wskazanym terminie anulować Zamówienie bez ponoszenia konsekwencji, co nie narusza jego prawa do odstąpienia od umowy.